Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

27 липня, 2020 - 16:23

Трагедія на очисних спорудах на Безлюдівці: загинули чотири людини

У колодязі на проспекті Гагаріна знайшли тіла чотирьох загиблих співробітників КП "Харківкомуночиствод".

Від отруєння сірководнем загинули жінка і троє чоловіків.

Трагедія сталася на міських очисних спорудах №2 по проспекту Гагаріна, 354 вдень о 14:00. Співробітники КП "Харківкомуночиствод" проводили дренажні роботи на території мулового поля в випускному колодязі. Про це повідомили в ДСНС в Харківській області.

За попередніми даними рятувальників, робітники спустилися в муловий колодязь без засобів захисту. Співробітники ДСНС застосували спецзасоби захисту органів дихання і спустилися в муловий колодязь. Вони підняли тіла чотирьох осіб на поверхню. Серед загиблих — жінка і троє чоловіків.

Директор КП "Харківводоканал" Віталій Панов відмовив нам в коментарі події.

Як писав KHARKIV Today, раніше в поліції повідомляли про трьох людей, які задихнулись газами в колодязі.

Нагадаємо, на міських очисних спорудах №2 проходить повна реконструкція. Роботи починаються з первинного (механічного) очищення стічних вод до очищення їх біологічного складу, а також будують комплекс з переробки мулу і вироблення з нього біогазу, з якого потім буде вироблятися електроенергія. Проект "Удосконалення системи мулового господарства каналізаційних очисних споруд Харкова" виконують за гроші Міжнародного банку реконструкції та розвитку, його загальна вартість — 85,8 мільйона доларів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.