Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

24 квітня, 2020 - 11:44

Тисячу розносять: карантинні гроші отримають 700 тисяч жителів Харківської області

Більшість тих, кому виплатять грошову допомогу в Харкові і області, — пенсіонери. Крім того, гроші дадуть і тим, хто отримує соціальні виплати.

Більшість тих, кому виплатять грошову допомогу в Харкові і області, — пенсіонери. Крім того, гроші дадуть і тим, хто отримує соціальні виплати.

По 1000 гривень дадуть людям, соціальні виплати яких не перевищують 5 тисяч гривень. У нашому регіоні всі отримають гроші до 1 травня. Про це повідомив директор Департаменту соцзахисту Харківської облдержадміністрації Юрій Шпарага.

"Якщо брати пенсіонерів, то 666 тисяч, плюс 7 тисяч — військові пенсіонери. Плюс 27 тисяч осіб, це ті, які отримують соціальні виплати замість пенсії, хто втратив годувальника, діти-інваліди і так далі. Виплати почалися із 23 квітня і триватимуть включно до 1 травня. Система поштового зв'язку продовжує термін доставки до 1 травня, хоча у них останній день виплат 24 травня. Всі отримають до 1 травня", — розповів KHARKIV Today Юрій Шпарага.

Люди, які звикли отримувати пенсії та інші виплати на картки, 1000 гривень також отримають через банківський термінал. Решті допомогу принесуть додому листоноші.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.