Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

26 листопада, 2020 - 18:19

Суд оштрафував потерпілих при захопленні "Укрпошти" в Харкові

Фото: KHARKIV Today
Двоє потерпілих близько року не ходили на судові засідання.

Справу тричі починали слухати заново, оскільки змінювався склад суду.

30 грудня цього року буде три роки з моменту, коли Володимир Безух в масці і з вибухівкою захопив будівлю "Укрпошти" на вулиці Шевченка в Харкові. Там знаходилося 11 людей: дев'ятеро дорослих і двоє дітей, звільнити заручників вдалося через шість годин.

Останнє судове засідання у справі відбулося в Київському районному суді Харкова 6 листопада. Двоє потерпілих не приходили до суду і кожного з них оштрафували на 1051 гривню. Колегія суддів визнала, що неявка потерпілих призводить до затягування розгляду справи. Відповідний документ опублікований в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

"Вони тривалий час не були, близько року, і суд на це відреагував", — уточнив прессекретар Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко

.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пасажири взяли в заручники харківського таксиста

Наступного разу суд повинен відбутися о 15:00 30 листопада. З початку розгляду справи склад суду змінювався тричі, стільки ж разів справу починали слухати заново.

"На наступне засідання викликаються свідки сторони захисту. Після їх допиту ми плавно будемо переходити до закінчення розгляду", — пояснив речник Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко.

Нагадаємо, психічний стан Володимира Безуха, який 30 грудня 2017 року захопив заручників в будівлі "Укрпошти", перевіряли лікарі, його визнали осудним. Загарбникові загрожує до 15 років за в'язниці.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.