Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Пекіні відкрили зимову Олімпіаду

Фото: Суспільне
У складі Олімпійської збірної України — 45 спортсменів, з них четверо харків'ян.

Харківська фігуристка Олександра Назарова несла український прапор.

4 лютого відбувається церемонія відкриття 24-х зимових Олімпійських ігор на Національному стадіоні у Пекіні (Китай).

На арені підняли прапор Китаю на флагшток та виконали гімн країни. Після цього розпочався парад атлетів — прапори несли представники кожної країни. Олександра Назарова та Олександр Абраменко несли синьо-жовтий, разом із ними на церемонії були ще семеро українських спортсменів. На трибуні учасників ходи також привітав президент Національного олімпійського комітету, олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

Президент Китаю Сі Цзіньпін оголосив Олімпійські ігри відкритими. На арену винесли олімпійський прапор. Пролунала олімпійська клятва. Потім запалили олімпійський вогонь — смолоскип встановили на велику олімпійську сніжинку, що складається з маленьких сніжинок, де були написані назви країн. Сніжинку "випустили" у небо, вона висітиме над стадіоном до кінця змагань. Потім запустили феєрверки у вигляді сніжинок та олімпійських кілець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як пройшов перший виступ харківських фігуристів на Олімпійських іграх

Олімпіада триватиме до 20 лютого. Понад 3000 спортсменів розіграють 109 комплектів нагород у 15 видах спорту.

Нагадаємо, 3 лютого стали відомі імена прапороносців Олімпійської збірної України на Іграх у Пекіні-2022. Це олімпійський чемпіон з фрістайлу Олександр Абраменко та срібна призерка Юнацьких Олімпійських ігор з фігурного катання Олександра Назарова.

Як писав KHARKIV Today, українські спортсмени традиційно не дуже сильні у зимових видах спорту. За всі роки незалежності збірна здобула лише 8 медалей на "білих" олімпіадах. А втім, у спорті завжди є  шанс на перемогу

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.