Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

06 травня, 2021 - 21:00

У Харкові пройде перший чемпіонат України з гольфу для спортсменів з вадами слуху

Фото: ukrgolfpromotion.com.ua
Приїдуть 50 найкращих гольфістів з 13 областей.

Переможці змагань стануть потенційними кандидатами в збірну України з гольфу для участі в Дефлімпійських іграх.

У вихідні в Харкові пройде перший в країні чемпіонат України з гольфу для спортсменів з вадами слуху. Планується, що участь у ньому візьмуть 50 спортсменів з 13 регіонів України. Про це KHARKIV Today повідомила керівник з розвитку інклюзивного гольфу Всеукраїнської федерації гольфу Ольга Блохіна.

"Чекаємо не більше трьох чоловіків і трьох жінок з кожної області. Найсильніші учасники з регіонів приїжджають, представляють область", — пояснила Блохіна.

За словами керівника з розвитку інклюзивного гольфу, на чемпіонаті виберуть по троє переможців серед чоловіків і жінок — перше, друге і третє місце, відповідно.

"Переможці першого чемпіонату з гольфу для спортсменів з вадами слуху — потенційні кандидати в збірну, яка братиме участь в Дефлімпійських іграх. До цього в країні проводили тільки всеукраїнські турніри", — розповіла Блохіна.

Вона уточнила, в основному спортсмени готуються до змагань у Харкові, оскільки тренерів знають особисто.

"Наприклад, з Миколаєва учасники в Харкові тренуються. Хтось приїжджає до Києва, Львова, хтось вдома обладнав собі тренувальну зону. У нас є хлопець з Полтавської області, настільки мотивувався, два роки тому до нас вперше приїжджав на турнір, вдома собі обладнав тренувальну зону", — повідомила керівник з розвитку інклюзивного гольфу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків в "жовтій" зоні карантину. Нові правила життя

Охочі подивитися на гру спортсменів  можуть приїхати в гольф-клуб на проспекті Академіка Курчатова 1-А. Цієї суботи, 8 травня, пройде відбірковий етап, церемонія відкриття розпочнеться о 08:30, з 09:00 до 11:00 пройдуть старти, спортсмени гратимуть до 15: 00-16: 00. У неділю, 9 травня, відбудеться фінал, змагання стартують о 09:00 і закінчаться приблизно о 16:00.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.