Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На тлі загрози легіонери залишили харківську баскетбольну команду

Фото: KHARKIV Today.
Чотири людини відмовилися продовжувати сезон і повернулися до США.

Четверо гравців "Харківських Соколів" повернулися на батьківщину.

Легіонери скористалися рекомендацією посольства США, яке порадило американцям залишити територію України через загрозу вторгнення. Команда у середині сезону змушена шукати заміну на трансферному ринку. Про це 14 лютого у офіційній заяві клубу повідомив президент Сергій Чебишев.

"Вже на матч із "Тернополем" гравці виходили знервованими. Саме тоді вийшла заява президента Байдена про негайну евакуацію американських громадян з України. Після цього ми багато спілкувалися з агентами, тренерами і представниками команд, щоб зрозуміти ситуацію у всій країні. Після повернення з Тернополя зустрілися з нашими американськими легіонерами. Спробували їх заспокоїти, гарантувати швидке реагування на погіршення ситуації, проте вони вирішили залишити команду і повернутися додому", — повідомив Чебишев.

Водночас легіонер Олександр Зечевич (громадянин Сербії) поки що продовжує роботу із "Соколами".

Наразі тренер "Харківських Соколів" Валерій Плеханов шукає заміну легіонерам.

Нагадаємо, Держдепартамент США дав розпорядження сім'ям американців, які працюють в американському посольстві в Україні, залишити країну через загрозу воєнних дій з боку Росії, а також дозволив добровільний від'їзд найманих співробітників посольства.

"Державний департамент 23 січня 2022 року дозволив добровільний від'їзд найманих співробітників посольства США у Києві, а також дав вказівку про виїзд членів їхніх сімей у зв'язку з загрозою воєнних дій з боку Росії, що зберігається", — йдеться у заяві Держдепу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.