Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Харківські соколи" вперше посіли п'яте місце у баскетбольній Суперлізі

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Через війну змагальний сезон завершили достроково.

Підсумкову класифікацію команд затвердили за результатами матчів, зіграних до 24 лютого.

Виконком Федерації баскетболу України ухвалив рішення про дострокове завершення всіх змагань в Україні сезону 2021/22, який було зупинено 24 лютого 2022 року — у день початку повномасштабної війни Росії проти України. Про це 2 червня повідомили у Федерації баскетболу України.

"Одиноголосно було вирішено чемпіонат та Кубок України сезону 2021/2022 рр. завершити достроково. Турнірні таблиці змагань у всіх лігах (зокрема Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги) станом на 24 лютого 2022 року визнати остаточними. Також були названі критерії визначення місць команд за різної кількості ігор або при виступі команд у різних підгрупах. Водночас вирішено, що чемпіонів та призерів змагань у всіх лігах не визначатимуть, а підсумкову класифікацію команд затвердити за результатами зіграних матчів до 24 лютого", — розповіли там.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Футболіст із Краснограда — третій українець, який виграв Лігу чемпіонів

Таким чином, на першому місці у чоловічій Суперлізі Windrose чемпіонат завершив "Прометей", другим став "Будівельник", третім — "Київ-Баскет", четверте місце посів "Дніпро", п'яте здобули "Харківські соколи". Для баскетболістів із Харкова цей результат — найкращий в історії команди.

Графика: ФБУ
Графіка: ФБУ

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.