Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська спортсменка посіла друге місце на чемпіонаті Європи

За сумою двоборства Каміла Конотоп підняла 207 кілограмів.

"Золотом" харківська спортсменка поступилася господарці змагань.

Каміла Конотоп здобула срібну медаль на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, що проходить у Тирані — столиці Албанії. Про це 30 травня повідомили у Харківській міськраді.

У департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту розповіли, що на змаганнях харків'янка виступала у ваговій категорії до 55 кілограмів. У ривку з результатом 94 кілограми Каміла Конотоп взяла "мале" срібло, а в поштовху — підняла 113 кілограмів і завоювала "мале" золото. За підсумками двоборства харків'янка подужала у сумі 207 кілограмів та здобула срібну нагороду. Із загальним результатом 208 кілограмів чемпіонкою Європи стала албанка Еваджелія Веллі.

Також у змаганнях брала участь ще одна харківська спортсменка Світлана Самуляк. З результатом 198 кілограмів вона посіла четверте місце.

Нагадаємо, у липні 2021 року Каміла Конотоп посіла п'яте місце на Олімпіаді у Токіо. Штангістка виступила у ваговій категорії до 55 кілограмів з результатом 206 кг (94+112).