Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Чорна п'ятниця: чим порадувати дитину

 

Наближається 25 листопада - день, коли відбудеться Чорна п'ятниця 2022. Глобальний розпродаж надасть чудовий шанс купити потрібні речі з вигідними знижками. У рамках Чорної п'ятниці можна придбати товари для дітей і заощадити при цьому кругленьку суму грошей. Розглянемо вироби, які порадують маленьких непосид.

Іграшки для дітей

Ці вироби важливі для розвитку дитини. Вони допомагають тренувати логічне й абстрактне мислення, дрібну моторику та пам'ять. У Чорну п'ятницю можна придбати зі знижками такі дитячі іграшки:

  1. Конструктори. У них багато яскравих кольорових деталей, які подобаються дітям різного віку. Вони визнані одними з найкращих розвивальних іграшок. Для маленьких дітей варто вибирати великі деталі. Зі збільшенням віку дитини розмір елементів конструктора потрібно зменшувати
  2. Інтерактивні іграшки. Вони можуть легко зацікавити дитину та сприяти її розвитку. Головна "фішка" інтерактивних іграшок полягає в реакції на дії малюка та обміні з ним інформацією. Завдяки цьому дитина краще пізнає навколишній світ, а також отримує нові знання та навички.
  3. М'які іграшки. Вони популярні у дітей різного віку. Дитина спокійніше засинає в ліжечку, обіймаючи м'якого улюбленця, а під час неспання задіює його в розвагах. Можна вибрати м'яку іграшку у формі тварин, музичні моделі, а також інші варіанти.

Під час купівлі виробу варто враховувати вік і вподобання дитини. У цьому разі вона буде рада подарунку й отримає від гри максимальне задоволення.

1

Товари для активних занять

Для дитини важливий фізичний розвиток. Активні заняття виховують силу, спритність і витривалість, а також сприяють зміцненню м'язів і організму в цілому. Серед товарів, що викликають захват у дітей, можна виділити:

  1. Біговел. Дитячий двоколісний транспорт. Зовні він нагадує велосипед, проте відрізняється відсутністю трансмісії. Рух відбувається за рахунок відштовхування ногами від землі. Біговел добре розвиває вестибулярний апарат з раннього віку. Це корисний пристрій, який викликає море захоплення у малюків.
  2. Велосипед. Це не тільки інструмент для фізичного розвитку, а й засіб соціалізації. Катання на велосипеді допомагає дитині взаємодіяти з однолітками та знаходити друзів за інтересами. У Чорну п'ятницю можна вибрати модель з 3 або 2 колесами. Перший варіант підійде для малюків від 1 року до 3 років. Для старших дітей варто підібрати двоколісну модель.
  3. Самокат. Один з найпростіших видів транспорту, який починають освоювати діти. На самокаті дитина вчиться тримати рівновагу, розвиває координацію рухів і орієнтацію в просторі. Крім того, виріб допомагає швидко дістатися до потрібного місця. Можна вибрати варіант на 2, 3 або 4 колесах. Залежно від моделі в самокатах передбачено сидіння, регулювання висоти керма, колеса, що світяться, та інші опції. Вироби для найменших оснащуються батьківською ручкою.

Купуючи дитячий транспорт, не варто забувати про безпеку. Необхідно придбати захисну екіпіровку, яка допоможе звести до мінімуму ймовірність травмування дитини.

Чорна п'ятниця 2022 - ідеальний час, щоб придбати товари для дитини, які викличуть у неї інтерес і сприятимуть розвитку. Це період великих знижок, що дають змогу купити якісний виріб за низькою ціною. Підібрати і порівняти характеристики товарів можна на сайті Comfy.ua, де Чорна п'ятниця буде проходити в період 21.11-28.11.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.