Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

22 січня, 2021 - 12:38

Постраждалих під час пожежі пенсіонерів переселять до пансіонатів Харківської області

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Також їм обіцяють надати матеріальну допомогу.

У геріатричних пансіонатах Харківської області нарахували 136 вільних місць.

Постраждалих постояльців пансіонату чиновники обіцяють розмістити до геріатричних пансіонатів за їхньою згодою або згодою їх родичів. Крім того, на вільні місця в державних будинках для літніх людей обіцяють розмістити всіх, кого виявлять під час перевірок в нелегальних будинках подібного типу. Про це повідомили в Харківській обласній державній адміністрації.

"Для людей, яких треба буде відселяти з незаконних інтернатних установ, на сьогодні є 136 місць в геріатричних пансіонатах. Ми готові цих людей прийняти, за їх добровільною згодою, якщо людина дієздатна. Якщо ні — до нас повинен звернутися їх офіційний опікун", — розповів директор департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації Юрій Шпарага.

Також сьогодні на засіданні регіональної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення про виділення коштів з обласного бюджету для постраждалих пенсіонерів.

Як писав KHARKIV Today, 21 січня о 15:03 у приватному пансіонаті "Золотий час" сталася пожежа. Вогонь загасили через годину. У будівлі виявили 15 загиблих, п'ятеро осіб постраждали.

Станом на 22 січня один з потерпілих, 65-річний чоловік, знаходиться в стабільно важкому стані. Він проходить лікування в опіковому відділенні "швидкої". Інші четверо постраждалих — в задовільному стані.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.