Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

15 жовтня, 2020 - 16:59

Постраждалі під час пожеж в Дворічанському районі отримають компенсацію протягом тижня

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Область виділила їм по 20 тисяч гривень.

Рішення про виплати з обласного бюджету постраждалим під час пожеж прийняли два тижні тому. Гроші почнуть надходити на картки протягом наступного тижня.

30 сімей, які постраждали під час пожеж в Дворічанському районі і написали відповідні заяви про надання допомоги, отримають по 20 тисяч гривень протягом тижня — десяти днів. Про це повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер.

"Два тижні тому 30 сімей написали заяви. Уже виділили кошти. Комісія на одному з останніх засідань розглянула заяви всіх постраждалих. Виділена максимальна сума — по 20 тисяч гривень. Протягом тижня — десяти днів, я думаю, всі, хто написав заяви, отримають через поштові перекази на свої картки ці кошти", — сказав Кучер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Всім жителям згорілого села в Харківській області відновили паспорти

Нагадаємо, пожежа на околиці села Гороб'ївка (Дворічанський район) сталася 2 вересня. Жителі не встигли врятувати тварин і речі. Всього згоріло 22 будинки, 33 людини залишилися без житла. Локалізували пожежу вдень, 4 вересня, повністю ліквідували 6 вересня. Причиною пожежі називають підпал. 

Як писав KHARKIV Today, 23 вересня на засіданні Кабінету міністрів України Харківській обласній державній адміністрації доручили надати Міністерству соціальної політики розрахунки про компенсацію постраждалим в пожежах в Дворічанському районі.

9 жовтня Олексій Кучер повідомив, що всі документи для держкомісії передали до Києва, і чекають виплат приблизно по 300 тисяч гривень на домоволодіння. На той момент рішення держкомісії по них прийнято не було.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.