Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові оголосили результати виборів мера. Переміг Ігор Терехов

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.
Харків'яни обрали шостого мера.

Харківська міська виборча комісія оголосила результати голосування під час виборів 31 жовтня. Засідання розпочалося о 21:05.

З великою перевагою, але з невеликим прохідним балом виграв секретар Харківської міськради, 54-річний Ігор Терехов.

За Ігоря Терехова (Блок Кернеса — "Успішний Харків") проголосували 146 240 прибулих на дільниці виборців. У абсолютних цифрах за секретаря міськради віддали голоси 50,66% харків'ян.

За Михайла Добкіна (самовисуванець) проголосували 82 008 чоловік (28,41%).

На третьому місці Олександр Скорик ("Європейська Солідарність"), який набрав 15 462 голоси, або 5,36 %.

Далі голоси виборців розташувалися так:

Костянтин Немічев (самовисуванець) 12 258 голосів

Аліна Мустафаєва (самовисуванка) 9 151 голос

Володимир Плетньов (Партія Шарія) 8 106 голосів

Денис Ярославський (самовисуванець) 5 660 голосів

Дмитро Маринін (самовисуванець) 2 545 голосів

Сергій Ряполов (самовисуванець) 1 267 голосів

Віктор Величков (самовисуванець) 1033 голоси.

Міськвиборчком встановлює результати голосування на підставі протоколів районних комісій. Міськвиборчком ухвалює рішення про обрання людини обраним міським головою.
Дев'ять протоколів про підсумки голосування із районів міста. Підрахувавши підсумки голосування, міськвиборчком склав протокол. Протокол про результати голосування щодо виборів Харківського міського голови. На підставі районних про підсумки голосування встановила: бюлетенів отримали дільничні комісії 1 042 185, не використали 753 531, виборців лише 1 015 112, отримали бюлетені 288 654. Не дійсні 4888", — повідомила голова Харківської міської виборчої комісії Олена Матвієнко.

Проєкт постанови міської виборчої комісії мають підписати спостерігачі та члени міськвиборчкому. Після цього його буде офіційно опубліковано.

"На підставі протоколу про результати голосування ухвалює визнати обраним Харківським міським головою Ігоря Терехова, який набрав 146 240 голосів і висунутий від "Блоку Кернеса — Успішний Харків", — сказала голова виборчкому.

Рішення було ухвалено одноголосно.

Далі міськвиборчком протягом п'яти днів має опублікувати офіційний результат, після чого переможець подасть заяву на реєстрацію, комісія розгляне і зареєструє та вирішить, на яку дату призначати сесію Харківської міськради.

Нагадаємо, раніше два екзит-поли та паралельний підрахунок голосів громадської мережі "ОПОРА" прогнозували перемогу Терехова у першому турі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.