Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ще один чиновник на Харківщині працює з окупантами. Він обирався від "Партії регіонів"

Микола Чашка-Ратушний. Скрін: Відео
Микола Чашка-Ратушний розхвалював загарбників на пропагандистському відео.

Староста Лісностінківського старостинського округу Микола Чашка-Ратушний став помічником "начальника Курилівського територіального відділу" і знімається на відео окупантів.

Росіяни показали Миколу Чашку-Ратушного на пропагандистському відео, де хизувалися тим, що забрали у директорки Лісностінківського ліцею комп'ютерну техніку навчального закладу. 

"Колишня директорка ліцею утримувала вдома шкільне обладнання, стверджуючи, що воно належить лише їй. Але на техніці збереглися інвентарні номери, за якими вдалося з'ясувати їхню належність навчальному закладу. Все вкрадене було вилучено та повернуто до ліцею", — розповіли посіпаки росіян.  

На відео вони показали "начальника Курилівського територіального відділу" Миколу Чашку-Ратушного, до кабінету якого принесли компʼютерну техніку. До окупації чоловік був старостою Лісностінківського старостинського округу (входять пʼять сіл) Курилівської громади (Купʼянський район). У 2010 році Миколу Чашку-Ратушного обирали Лісностінківським сільським головою, тоді він був членом "Партії регіонів". 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голову громади з Харківщини судитимуть за державну зраду

"Завдяки правоохоронним органам військово-цивільної адміністрації, до навчального закладу Лісної Стінки буди повернуті ноутбуки та печатки, які не зовсім законно зберігалися у директора школи. Усе повернене в нормальному, якщо не сказати навіть більше — в ідеальному стані. Все це майно буде використовуватися під час навчально-виховних заходів нашого навчального закладу", — повідомив "герой" пропагандистського відео Чашка-Ратушний.  

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.