Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Промова президента: що пообіцяв Володимир Зеленський

Фото: стопкадр
Президент говорив більше 20 хвилин.

Володимир Зеленський у новорічну ніч згадав головні здобутки пообіцяв безкоштовне житло військовим.

Напередодні 1 січня Президент України традиційно звернувся до громадян по телевізору. Він нагадав, що 2021 рік був роком 30-річчя Незалежності України, згадав великий парад із цього приводу, розповів про головні, на його думку, досягнення: Кримську платформу, перемоги на Олімпіаді та Паралімпіаді, успішні операції українських хірургів, "Велике будівництво". Володимир Зеленський подякував за роботу лікарів, вчителів, пожежників, полярників, прикордонників, військових, художників, спортсменів та людей дуже багатьох професій, деяких із них він запросив до Маріїнського палацу для зйомки новорічного ролика.

"Лише частинка наших великих громадян України сьогодні перебуває тут. Нарешті вас побачать усі. Нарешті Україна познайомилась між собою. Нарешті я можу особисто сказати всім вам, кожному, кожній дякую!", — сказав президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що зміниться у житті харків'ян у 2022 році

Володимир Зеленський пообіцяв, що з 1 січня вдвічі збільшиться зарплата медиків, висловив жаль, що не може поки що так само підняти зарплату вчителям і висловив надію, що незабаром педагоги зароблятимуть не менше за лікарів.

Президент пообіцяв житло всім військовослужбовцям.

"у наступному році ветерани забудуть слова “квартирна черга”. І фото з побратимами, разом з якими боронили власну землю, повісити у власному житлі зможуть усі ветерани війни на Донбасі.", — заявив президент.

Насамкінець він побажав, щоб сусіди ходили до нас у гості "з холодцем і пляшкою, а не зі зброєю і без стуку".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.