Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

28-річний депутат став заступником голови Харківської облради

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.
Богдан Мальований пройшов до облради від партії "ОПЗЖ".

Депутати Харківської облради голосували за нового заступника голови за квотою партії "ОПЗЖ" таємно. Він замінив підозрюваного у корупції Андрія Малиша.

Богдан Мальований став наймолодшим заступником Тетяни Єгорової-Луценко. Його під час таємного голосування підтримав 71 депутат, проти було 19 депутатів. Перед голосуванням Мальований вийшов на трибуну.

"Багатьох я знаю, прошу мене підтримати, якщо вважаєте це необхідним", — сказав Мальований.

Богдану Мальованому 28 років. Він став депутатом Харківської обласної ради від партії "Опозиційна платформа — За життя". Народився у місті Артемівськ Донецької області. У 2018 році закінчив Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого (спеціальність — Право, магістр), Донецький національний технічний університет (спеціальність — Менеджмент).

З 2013 року працював юрисконсультом аутсорсингової компанії "Діамант". З 2018 до 2020 року працював начальником відділу митних оформлень компанії "Артвайнері" (Артемівський завод шампанських вин). Дев'ять місяців перебував на посаді директора представництва Інституту експертно-технічних рішень у будівництві у Харківській області. У листопаді 2020 року був директором філії державного підприємства "Укрдержбудекспертиза" у Харківській області. У жовтні 2020 року Мальованого обрали депутатом Харківської облради. Є головою комісії з питань розвитку інфраструктури, будівництва і доріг Харківської облради.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.