27 лютого, 2020 - 16:29

Підприємці впевнені, що людей з пістолетами, прутами і гранатами на «Барабашово» надіслав Кернес

У групі підприємців «STOP—дорога!» кажуть, що їм досі не надали торгові місця замість тих, які обіцяють знести.

У групі підприємців "STOP—дорога!" кажуть, що їм досі не надали торгові місця замість тих, які обіцяють знести.

"Харківський міський голова Геннадій Кернес, розповідаючи журналістам на місці зіткнень біля ТЦ "Барабашово" про те, що всіх підприємців, чиї торгові точки будуть знесені в разі будівництва через територію торгового центру дороги, забезпечать торговими місцями — бреше", — заявили представники групи підприємців "STOP—дорога!".

За словами підприємців, Геннадій Кернес говорить про те, що всіх запрошує до міськради, а насправді зустрічається тільки з представниками лояльної до нього так званої "ініціативної групи", багато представників якої навіть не є підприємцями ринку, а тільки створюють потрібну меру "картинку" .

"Кернес постійно хвалиться "містом в смартфоні", а не може навіть на сайт міськради викласти плани нових торгових місць. Ми вже мовчимо про те, щоб зустрітися з реальними працівниками ринку: ніхто з реальних підприємців ніяких пропозицій не отримував. Мер за звичкою "грає в наперстки", а всі його дії спрямовані зовсім не на те, щоб поліпшити життя харків'ян і умови роботи підприємців, а на те, щоб просто знести ринок і таким чином помститися його засновнику — Олександру Фельдману, про що він не соромлячись говорить", — заявили підприємці.

"Ми знаємо про те, що саме Кернес стоїть за загостренням ситуації навколо ринку і саме за його вказівкою сьогодні на "Барабашово" надіслали "тітушок" з пістолетами, прутами і гранатами, в результаті чого постраждали люди", — підкреслили в групі "STOP— дорога!".

Нагадаємо, що 27 лютого біля ТЦ "Барабашово" відбулися зіткнення між групою людей у ​​камуфляжній формі без розпізнавальних знаків і підприємцями, які протестують проти будівництва дороги на території торгового центру. За інформацією "STOP—дорога!", нападники використовували палиці, ножі, арматуру, вогнепальну зброю, а також гранати, застосували сльозогінний газ.

До лікарні з пораненнями і травмами різного ступеня тяжкості звернулися майже 15 підприємців і працівників торгового центру.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.