Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Комунальники продовжують ремонт на місці влучання ракети у центрі Харкова

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today.
Через влучання у багатьох будинках поруч повилітали вікна.

Співробітники комунальних підприємств ліквідовують наслідки влучання ракети у комунікації на вулиці Римарській.

Менш ніж за добу бригадам комунального підприємства "Харківводоканал" вдалося подати воду до будинків неподалік, о 22:30 більшість жителів була з водою. Роботи поки що тривають.

"Оперативно закінчили ремонтні роботи на пошкоджених обстрілами комунікаціях на вулиці Римарській у Шевченківському районі. Ремонтники оперативно переклали 29 метрів каналізаційних мереж та капітально реконструювали зруйнований оглядовий колодязь. Після проведення ремонтних заходів система стоків на даному відрізку колектора функціонує безперебійно. Бригади комплексу "Харківводопостачання" швидкими темпами завершили ремонтні роботи на пошкодженій ділянці водоводу діаметром 400 мм. Перекладено 32 метри мереж із встановленням запірної арматури. Перекладання та заміни трубопроводів провели сучасними матеріалами з тривалим терміном експлуатації", - повідомили у "Харківводоканалі".

Відновлювальні та профілактичні заходи на водоводі тривають. Проїзд вулицею Римарською заборонений.

Нагадаємо, проти ночі 5 червня росіяни завдали три ракетних удару по Харкову. Було зафіксовано влучання у Слобідському та Шевченківському районах Харкова. Одна з ракет влучила у стару частину Харкова, неподалік ХНАТОБу, на вулицю Римарську, і пошкодила водогін. Величезна вирва утворилася якраз навпроти пабу "Стіна", де у 2014 році був теракт. Уночі комунальники розпочали роботи.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.