Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

25 листопада, 2020 - 15:05

Олексія Кучера звільняють через місяць після виборів

Кабінет міністрів погодив його звільнення.

Кучер відпрацював трохи більше року.

Через місяць після місцевих виборів на засіданні Кабміну обговорювали кадрові питання в регіонах. Серед інших розглядалося і подання про призначення голови Харківської ОДА Айни Тимчук. В уряді узгодили звільнення Кучера, указу президента про його звільнення на офіційному сайті Офісу Президента поки немає.

Олексій Кучер відпрацював на своїй посаді трохи більше року. Він був представлений Володимиром Зеленським у Харкові 6 листопада 2019 року.

Звільнення Кучера стало очевидним після оголошення результатів місцевих виборів. Нагадаємо, Олексій Кучер був кандидатом на міського голову Харкова від партії "Слуга народу". Він набрав всього 7,42% голосів виборців, пропустивши вперед Геннадія Кернеса і Олександра Фельдмана. Чутки про звільнення Кучера були і навесні 2020 року, але тоді цьому "завадив" початок пандемії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рік Кучера. Як і чим керував голова Харківської області?

Нагадаємо, відразу після місцевих виборів президент звільнив відповідального за регіональну політику — заступника голови Офісу президента Сергія Трофімова. Після цього були звільнені і призначені голови кількох облдержадміністрацій — Одеської, Сумської та Івано-Франківської.

Як писав KHARKIV Today, зміни голів Харківської та Дніпропетровської областей найближчим часом анонсував заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко. Обидві області він назвав "складним кейсом".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.