Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

24 вересня, 2020 - 13:05

Нове відділення для хворих коронавірусом хочуть відкрити в харківській лікарні протягом місяця

Фото: ХОГА
Ремонтні роботи планують швидко завершити.

Команду медперсоналу для нового ковідного відділення вже формують.

Офтальмологічний корпус Харківської обласної клінічної лікарні (пр. Незалежності, 13), перепрофільований для прийому хворих COVID-19, планують відкрити протягом місяця. Про це повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер. Це — окрема будівля на території лікарні.

"Ця швидкість буде залежати від того, чи прийме Кабмін ... Я зробив свою пропозицію, щоб нам надали дозвіл без тендерних процедур, які тривають від місяця до двох місяців, відремонтувати відповідне відділення. Якщо вчора Кабінет міністрів (мені поки не відомо, сьогодні я з'ясую) проголосував за це, то ми досить швидко відремонтуємо відділення. Забезпеченістю персоналом займається обласна лікарня. Вони розуміють, що найближчим часом, я сподіваюся, протягом місяця буде відкрито це відділення. І, власне, на керівництві обласної лікарні зараз така відповідальність — підготовка кадрів", — сказав Кучер.

Лікарня вже шукає співробітників для нового відділення, відповідальність за формування команди взяв на себе керівник відділення пульмонології.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Ми задихаємося": в лікарню № 25 для роботи з коронавірусом терміново потрібні 20 співробітників

Нагадаємо, 22 вересня Кучер оглянув приміщення офтальмологічного корпусу. Він зазначив, що в попередні роки за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку в корпусі замінили вікна та двері, частково відремонтували коридори і інші внутрішні приміщення, однак відновлювальні роботи не завершені. В палатах потрібно замінити проводку та інші інженерні комунікації. Зробити це за місяць можна на одному поверсі лікарні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.