Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Зеленський призначив суддю в Харкові

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Валентин Гомада буде працювати в Ленінському райсуді Харкова.

У призначеного судді немає нерухомості і автомобілів, все належить його дружині.

Президент України Володимир Зеленський призначив Валентина Гомаду суддею Ленінського районного суду Харкова. Відповідний указ №514 / 2020 опублікований на сайті президента.

Вища рада правосуддя на засіданні 29 жовтня розглянула внесення подання президенту про призначення Гомади і інших суддів до місцевих судів.

"Кандидатури претендентів на зайняття вакантних посад суддів відповідають вимогам статті 127 Конституції України та статті 69 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", — відзначили на засіданні.

Гомада подавав декларацію як кандидат на посаду судді в місцевий суд ще в 2017 році. Відповідно до неї, в 2016 році Гомада отримував дохід від приватного підприємства "ФВ" (17 950 гривень), основний вид діяльності якого — відтворення рослин. Його дружина вела бізнес, за рік отримувала 98 300 гривень.

Призначений суддя вказав в декларації тільки заощадження своєї дружини — 700 000 гривень. Їй же належить Toyota RAV 4 2007 року випуску (176 000 грн.), дві квартири і земельну ділянку в Харкові.

Як писав KHARKIV Today, в листопаді 2019 року Ленінський райсуд очолив суддя, який відмовився розглядати справу Штепи. Віктор Вікторов в березні при кваліфікаційному оцінюванні випередив на 115,1 бала колишнього голову Ленінського суду, якого потім визнали таким, що не відповідає посаді.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.