Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

25 лютого, 2021 - 08:05

Заступником директора "Харківських теплових мереж" хоче стати співробітниця ТЕЦ-5

Фото: ХОГА
Галина Хотіна подала декларацію кандидата на посаду заступника директора "ХТМ".

Кандидат на посаду заступника директора "ХТМ" в минулому році купила машину за 1,7 мільйона гривень, таку ж суму заощаджень зберігає.

Заступник голови правління з економіки та фінансів публічного акціонерного товариства "Харківська ТЕЦ-5" Галина Хотіна хоче стати заступником генерального директора з фінансів комунального підприємства "Харківські теплові мережі". Відповідну декларацію в якості кандидата на цю посаду Хотіна опублікувала на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Згідно з декларацією, в "Харківській ТЕЦ-5" в минулому році зарплата Хотіної становила 2 013 464 гривень. Також вона отримала 212 280 гривень пенсії.

У жовтні 2020 року Хотіна купила Volkswagen Touareg 2020 року випуску за 1 778 912 гривень. Гроші Хотіна зберігає готівкою: 50 000 доларів (1 396 520 гривень), 10 000 євро (338 866 гривень) та 50 000 гривень. Загальна сума заощаджень становить 1 785 386 гривень.

Хотіна задекларувала квартиру і гараж в Харкові, будинок і земельну ділянку в селищі Бабаї (Харківська область).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому харків'яни отримали неправильні платіжки за січень: офіційно.

Відзначимо, згідно з даними You control, у Галини Хотіної є 34% акцій в харківській фірмі "Газспецмонтаж" (будівництво розподільних інженерних об'єктів).

Як писав KHARKIV Today, 5 січня секретар Харківської міської ради Ігор Терехов звільнив Сергія Андрєєва з посади директора КП "Харківські тепломережі". 2 лютого Терехов повідомив, що очолить  "Харківські тепломережі" Василь Скопенко.

Через тиждень після призначення нового гендиректора "Харківських тепломереж" з'явився кандидат на його заступника — співробітниця акціонерного товариства "Харківобленерго" Інна Алісултанова.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.