Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Закон про хімічну кастрацію педофілів - порушення прав людини

блогер

Пояснюю для ЗМІ, що відбулось. Прийняли закон від РПЛ(6449), який навпаки тепер зашкодить жертвам сексуального насильства та який грубо порушує фундаментальні права людини, порушує Конституцію та міжнародні норми.

Тепер все по полицях.

Голосували за два законопроекти щодо протидії сексуальному насильству над дітьми.

Наш 6607 - зібрав 28 тисяч підписів громадян і тому його направили на голосування.

6449 від РПЛ зібрали 162 підписи нардепів за позачерговий розгляд.

Верховна Рада проголосувала за наш законопроект 6607 - за основу. Тобто працювати з ним буде вже наступне скликання.

НАТОМІСТЬ за законопроект Ляшка 6449 - за основу і в цілому.

За що ж проголосували депутати? Чи усвідомлюють вони, що завдають шкоду жертвам насильства і збираються примусово лікувати здорових людей?

Отже, 247 депутатів проголосували за

примусову хімічну кастрацію для всіх осіб, які вчинили злочини проти статевої свободи та недоторканості малолітніх. ВСІХ - це і здорових, і хворих на педофілію.

Я пояснюю - здорову людину НЕ можна примусово лікувати, навіть якщо вона вчинила злочин.

Підхід до хворих і здорових повинен бути різний. Вкотре наголошую, педофілія - це психіатрична хвороба. НЕ ВСІ, хто вчиняє статеві злочини проти дітей - хворі на педофілыю, а отже не всіх треба піддавати хімічній кастрації.

Верховна Рада сьогодні піддавшись на передвиборчу маніпуляцію Ляшка проголосувала за те, щоб хімічну кастрацію зробити ПОКАРАННЯМ. Україна перша в світі до такого додумалась і цілих 248 депутів розписались у власній глибокій некомпетентності. Це ганьба - соромно за парламент. Бо хімічна кастрація - це ЛІКУВАННЯ педофілії єдино клінічно доведене і не можна лікування примусово застосовувати до здорових. Інакше ми перетворюємось на якесь Гестапо.

Що ж стосується відкритого реєстру - ще одна маніпуляція від РПЛ. Це зашкодить жертвам - але кого вони цікавлять, коли на носі вибори, а ти непрохідний - проголосуєш ще не за таке.

По-перше, проголосований законопроект від РПЛ не містить конкретних пропозицій і бачення реєстру. Лише у перехідних положеннях згадується доручення для кабміну - його створити. Це не норма про реєстр, а популізм.

По-друге, відкритий реєстр - це і є шкода для жертв сексуального насильства. Американці запровадили відкритий реєстр і пошкодували, тепер вони всіх застерігають від відкритості реєстру. Чому? Бо переважна більшість сексуального насильства над дітьми вчиняється В СІМ'ЯХ. І відкритий реєстр заводить повністю у тінь ці злочини, бо мами, як показав досвід США, бояться, що до реєстру плтрапить її коханець чи цивільний чоловік, який гвалтує дитину. Саме через ці побоювання публічності мами в США просто перестали заявляти до поліції про факт сексуального насильства над дитиною в сім"ї.

Тому треба шукати законодавчий баланс щодо реєстру, аби боротись і з тими, хто відловлює дітей на вулицях або в інтернеті, і з тими, хто гвалтує дітей вдома(а цих більше 60%).

Одним словом, лізти у професійні теми брудними чоботями популізму не варто. Бо можна зашкодити.

p.s. і головна новина, ми ж з вами ще не платили з нашого бюджету гроші особам, які вчиняють сексуальне насильство над дітьми. Тепер будемо - за їхніми позовами до Європейського суду з прав людини. Якщо до покарання додати 10-15 тисяч євро відшкодування з бюджету, то вже не так сумно сидіти....

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.