Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

За добу в Україні зафіксували 26 нових випадків коронавірусу

Фото: А. Мариенко
коронавирус фото А. Мариенко
Найбільша кількість нових випадків за останню добу — в Києві.

Коронавірус зафіксували у жителів Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Черкаської областей і місті Київ.

Станом на 22.30 22 березня в Україні лабораторно підтверджено 73 випадки коронавірусу, за добу COVID-19 виявили у 26 осіб. Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я України.

За останню добу коронавірус зареєстрували у трьох жителів Івано-Франківської області, 20-ти жителів Києва, по одному новому випадку зафіксували в Київській, Львівській і Черкаській областях.

Всього в Україні зафіксовано 73 випадки коронавірусу: у двох жителів Дніпропетровської області, одного — Донецької області, двох — Житомирської (один летальний), п'яти — Івано-Франківської (один летальний), Київської області — п'яти, Львівської — двох, Тернопільської — одного, Чернівецької — 25 (один летальний) і Черкаської — одного, в Києві COVID-19 виявили у 29 осіб.

Відзначимо, станом на 23 березня в світі налічується 339 259 інфікованих коронавірусом, одужали 98 834 особи, померли — 14 706. Найбільша кількість смертей — в Італії (5 476 осіб), в Китаї померли від коронавірусу 3 153 людини. На третьому місці за кількістю хворих — США (35 206 осіб), далі йде Іспанія — 28 768 хворих, Німеччина — 24 873 і Іран — 21 638.

Як писав KHARKIV Today, в списку регіонів, де виявили коронавірус, більше немає Харківської області. Її виключили зі списку 22 березня. Ймовірно, це пов'язано з тим, що хвора коронавірусом дружина заступника голови Харківської облради Володимира Скоробагача Вікторія знаходиться в Києві. Незважаючи на те, що Вікторія Скоробагач живе у Харкові, із-за кордону вона повернулася до столиці.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.