Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як харкiв'янки Garna та Fo Sho боролися за фiнал Нацвiдбору Євробачення (Вiдео)

На Євробачення від України хотіли поїхати чотири харків'янки - співачка Garna та тріо Fo Sho. Однак вони не пройшли до фіналу Нацвідбору Євробачення.

15 лютого реп-виконавиці Бетті, Маріам і Сіона Ендале — Fo Sho, а також вокалістка Prime Orchestra Олена Левашева — Garna взяли участь у другому півфіналі Нацвідбору Євробачення, до фіналу їм пройти не вдалося.

Гурт Fo Sho хотів підкорити Європу піснею "Blck Sqr" (Чорний квадрат). Виступ трьох сестер журі оцінили в три бали, стільки ж балів було від глядачів. Таким чином у Fo Sho — шість балів iз 16 можливих. Гурт сестри створили на початку 2019 року, їхня музика об'єднала сучасні жанри від trap до hip-hop. Дівчата народилися в Харкові у родині лікарів. Старша з них — Бетті, працювала стоматологом, Маріам — студентка, а Сіона не так давно закінчила школу.

Garna — Олена Левашова, виконала пісню "Who we are?" і отримала по одному балу від журі і глядачів. Два з 16 можливих. Левашева сама пише пісні, виступає сольно, а також з симфонічним кросовер-оркестром Prime Orchestra та кавер-проектом Manera.

Суперниками харків'янок на другому півфіналі Нацвідбору були: Еліна Іващенко, Олександр Порядинський, Moonzoo, David Axelrod, Khayat і Tvorchi. Три останніх вийшли до фіналу. Вони будуть боротися за можливість представляти Україну на Євробаченні в Роттердамі (Нідерланди) з фіналістами першого півфіналу - співачками Krutь, Jerry Heil та колективом Go-A.

Фінал Нацвідбору Євробачення відбудеться 22 лютого, цього дня стане відомо, хто представлятиме Україну на пісенному конкурсі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.