Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як громадський транспорт буде виходити з карантину

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Точної дати поновлення транспортного сполучення поки не називають.

У Міністерстві інфраструктури поки не говорять, коли в Україні запрацює громадський транспорт. Але впевнені, що на початковому етапі в автобусах будуть діяти обмежувальні заходи.

Після відновлення роботи громадського транспорту у пасажирів перевірятимуть наявність масок і вимірюватимуть температуру. Про це заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій в ефірі ObozTV

"Точно можна говорити тільки про те, що певний період буде обмеженість, обов'язково буде масковий режим, обов'язково буде перевірка температури, там, де це можливо робити. І точно менш насиченими будуть всі громадські перевезення", — сказав Криклій.

Якщо вчора в Міністерстві говорили про плани повністю відновити роботу громадського транспорту з 12 травня, то сьогодні точну дату не називають. На рішення вплине коронавірусна статистика після травневих свят.

"Все залежить від того, як у нас буде поліпшуватися ситуація із захворюваністю коронавірусом. Звичайно, ми всі хочемо, орієнтовно є в планах послаблювати і відновлювати роботу, але громадський транспорт трохи пізніше. Спочатку у нас якісь інші кроки назустріч відбуватимуться. Я думаю, що рано говорити про конкретну дату", — пояснив міністр інфраструктури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прем'єр-міністр представив докладний план виходу України з карантину

За його словами, є кілька варіантів запуску громадського транспорту. Однак які це варіанти — міністр не уточнив.

"Всі варіанти залежать від того, як будуть розвиватися події. Точних варіантів, це як в математичній формулі, їх безліч. Якщо у нас буде друга хвиля коронавірусу, не дай Бог, ми розуміємо, що зовсім інша ситуація буде. Поки планово ми бачимо, що кількість людей, які щодня хворіють, приріст менше 5% становить. Зараз ми побачимо — там 5-6 тижнів, два тижні інкубаційний період, потім 3-4 тижні люди виліковуються. Ми вже побачимо велику статистику по людях, які будуть одужувати. Виходячи із статистики, МОЗ буде давати нам рекомендаціі, і ми вже будемо вирішувати, як відновлювати, як швидко і в якому форматі громадський транспорт", — зазначив Криклій.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.