Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як байбак Тимко давав передбачення про погоду і коронавірус

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Байбаки ніколи не помиляються з прогнозами — це погода підводить.

У столиці української погоди — селищі Гайдари (Зміївський район), де розташована біостанція ХНУ імені Каразіна, розбудили байбака Тимка, головного синоптика країни.

2 лютого Тимко III передбачив наближення весни і вибрав найкращий спосіб боротьби з коронавірусом.

З лігва байбака дістала дочка вченого Віктора Токарського Надія Токарська. Похмура погода не дала йому побачити своєї тіні.

"Весна буде ранньою", — озвучила прогноз Тимка доглядачка.

Байбаку запропонували вибрати кращий спосіб боротьби з коронавірусом: спорт (гантелі і скакалку), здорове харчування (фрукти), сало з часником, вакцина (в Україні її ще немає), політ на Марс і витримка в формі Ждуна. Спочатку Тимка зацікавили гантелі, але остаточно він вибрав Ждуна.

"Перший раз він побіг до спорту, значить ми не забуваємо вести здоровий спосіб життя, ну, і все-таки треба трішки ще почекати", — пояснила дії байбака Надія Токарська.

Прикмета свідчить, тварина передбачає довгу зиму, якщо бачить власну тінь (при сонячній погоді). Тимко III дає прогноз погоди другий рік поспіль, йому три роки, минулого літа він одружився. Як розповіла Надія Токарська, "дітей" у гризуна ще немає.

Байбаки передбачають погоду на біостанції ХНУ імені Каразіна з лютого 2004 року.

Нагадаємо, проснувся головний синоптик України кілька днів тому. Під час фотосесії тварина помітно нервувала на руках у берегині і "посвистувала".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.