Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Всього 13 000 харківських підприємців звернулися за допомогою Зеленського

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Ще трохи більше 6000 заяв на отримання допомоги від держави подали наймані співробітники.

Десята частина всіх поданих заяв про одноразову допомогу на портал "Дія" — з Харківської області.

За тиждень жителі Харківської області подали 19 тисяч 159 заяв на отримання допомоги у зв'язку з втратами через тривалий карантин. Третина заявок — від найманих працівників, решта — від власників бізнесу. Про це повідомила перша заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Тетяна Єгорова-Луценко.

"Станом на 21 грудня надійшло 19 тисяч 159 заяв на допомогу від держави, з них 13 тисяч 186 — ФОПи, інші — наймані співробітники. 22 грудня розпочнеться виплата допомоги нашим підприємцям", — повідомила Єгорова-Луценко.

В Україні, за інформацією прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, заявку на отримання одноразової допомоги з 15 грудня подали понад 260 тисяч осіб. До 31 грудня на портал "Дія" можна буде подати заявку на допомогу, а до 8 січня 8 тисяч гривень повинні бути перераховані на картки підприємців. Цим буде займатися Пенсійний фонд.

Чиновники просять підприємців подавати заявки в електронній формі.

"Хочу звернутися до фізосіб-підприємців, які через карантин повністю не працюють. Є ще час, оперативно відпрацьовуються всі ваші звернення. Впевнена, що до восьмого січня ви отримаєте виплати", — сказала Єгорова-Луценко.

Нагадаємо, січневий локдаун відбудеться з 8 по 24 січня, на цей період підприємцям і найманим працівникам пропонують допомогу. Дізнатися, яким шести КВЕДам видають допомогу, можна тут

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.