Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

12 травня, 2020 - 17:20

В "Укрзалізницi" розповіли, як будуть запускати електрички

Другий місяць через карантин в Україні не ходять потяги і електрички. Відновлювати приміське сполучення планують у два етапи.

Другий місяць через карантин в Україні не ходять потяги і електрички. Відновлювати приміське сполучення планують у два етапи.

Потяги призначать і сповістять про відновлення приміського сполучення, якщо карантин скасують або пом'якшать. Про це повідомили в прес-службі АТ "Укрзалізниця".

"Відновлення приміського пасажирського сполучення, згідно з планом, пройде в два етапи: на першому етапі на колії повернуться 745 приміських потягів для забезпечення підвезення громадян до місць роботи в "години пік", на другому — плануємо призначити ще 571 потяг, і, таким чином, повністю відновити приміський залізничний рух", — пояснив в.о. голови правління компанії Іван Юрик.

В "Укрзалізницi" уточнили, зараз фахівці займаються технічним оглядом обладнання та рухомого складу, перевіряють працездатність кас і платіжних терміналів, роблять поточні ремонти вокзалів і потягів.

Графика: "Укрзалізниця"

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомляв, що після 22 травня планують поступовий графік для приміського транспорту і міського, потім міжміського, поїзди типу Інтерсіті і міжнародні почнуть курсувати в останню чергу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.