Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В обласній дитячій інфекційній лікарні розгорнули гуртожиток і готують бокси для важких хворих коронавірусом

Гуртожиток поки працює для персоналу. Він також передбачений для патрульних, які будуть охороняти палати хворих із коронавірусом.

Дитяча інфекційна лікарня продовжує готуватися до прийому хворих із коронавірусом. Для важких випадків передбачені 4 бокси. У разі необхідності пацієнтів з двох відділень переведуть в міські лікарні №30 та №19.

У Харківській обласній дитячій інфекційній клінічній лікарні розгорнули гуртожиток, де може розташуватися персонал і поліцейські, які патрулюватимуть палати хворих коронавірусом. Крім того в лікарні вдосконалюють чотири бокси на випадок надходження хворих з особливо важкою формою коронавірусу. Про це повідомив директор Харківської обласної дитячої інфекційної клінічної лікарні Дмитро Кухар в інтерв'ю губернатору Харківської області Олексію Кучеру.

За словами Кухаря, в зазначені бокси будуть розміщувати дітей, які мають потребу в кисні, підключенні до апаратів штучної вентиляції легенів. У боксі розташують один дихальний апарат, монітор, інфузомат.

"При лікарні ми розгорнули гуртожиток для проживання: перше — це для персоналу (деякі люди навіть зараз використовують це, оскільки їздити — проблема ще трохи є) і для розміщення при необхідності працівників Національної поліції, які, безумовно, при надходженні хворих патрулюватимуть на території (їм також потрібно буде десь відпочити, попити чаю,тому ми для них вже маємо ряд боксів, які розгорнули з ліжками, з місцем, де можна попити чай, з чайником, холодильником), — сказав Кухар. —Ми розгорнули на перший етап на невелику кількість надходження два відділення. Це — 20 боксів або 40 ліжок, 4 бокси з яких ми на сьогоднішній день вирішили дообладнати на всякий випадок для хворих з дуже важкою формою, які потребують кисневої терапії, можливо і штучної вентиляції легенів, моніторингового дослідження і інтенсивного лікування".

Кухар додав: сьогодні в дитячій інфекційній лікарні — досить персоналу, зокрема налічується 5 дитячих анестезіологів та медсестри, і в разі необхідності персонал готовий надавати допомогу не тільки дітям, а й дорослим.

"Ми йдемо із випередженням, щоб при потребі всі отримували допомогу — і діти, і якщо потрібно буде надавати допомогу навіть дорослим, у нас практика роботи з дорослими також є. Консультанти з кафедр працюють і в дитячих, і в дорослих відділеннях, вони також можуть надавати допомогу. Так що будемо населенню надавати допомогу в разі потреби, а не ділити населення на дорослих і дітей. Але це, безумовно, тоді, коли дорослі будуть мати потребу в цьому", — зазначив директор лікарні.

Якщо коронавірусна ситуація буде погіршуватися, лікарня "переселить" пацієнтів кишкового і крапельного відділень, щоб звільнити місця для хворих коронавірусом. Для цього погоджено дві міські лікарні — Харківську міську клінічну лікарню №30 і Харківську міську клінічну лікарню №19.

"У цьому ж корпусі у нас є ще два відділення по 10 боксів, які при збільшенні кількості хворих будуть перепрофілюватися, вірніше, ми вже домовленість маємо із місцевими структурами, це кишкове відділення і крапельне відділення, де лежать хворі з ангіною і мононуклеозом. Ми будемо їх переводити в 30-ю міську лікарню і 19-ю міську лікарню зі звільненням цих ліжок для надходження середньо-важких хворих. Це ще буде, як мінімум, 20-22 бокси, а якщо по дві людини — це мінімум ще 40, а то і більше", — підсумував Кухар.

Як писав KHARKIV Today, харківські медики підготували спеціальні бокси для пацієнтів із коронавірусом.

В обласній дитячій та дорослій інфекційних лікарнях звільнили по 150 ліжок на випадок, якщо буде така необхідність. Всього ж в області в разі епідемії медичні установи можуть розмістити 750 пацієнтів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.