Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Ізюмі через коронавірус зупинять роботу суду

 Фото: Сергей Козов / KHARKIV Today
У приміщенні проводитимуть дезінфекцію.

У трьох співробітників Ізюмського міськрайонного суду підтвердили коронавірус.

20 листопада суд переходить на особливий режим роботи через дезінфекцію приміщення. Про це повідомили в Ізюмському міськрайонному суді Харківської області.

"З метою запобігання поширенню інфекційних захворювань серед співробітників і відвідувачів суду в період з 14:00 до 16:00 20 листопада буде проводитися дезінфекція приміщення суду. У зв'язку з чим доступ відвідувачів і учасників судових справ до приміщення суду в цей час буде заборонений, судові засідання призначені на цей час перенесені, про що сторони будуть додатково повідомлені", — пояснили в суді.

Роботу Ізюмський міськрайонний суд відновить о 08:00 23 листопада.

Відвідувачів суду просять надавати позовні заяви, скарги, відгуки, пояснення, клопотання і так далі в електронному вигляді (електронна адреса inbox@izm.hr.court.gov.ua) або (64309, Харківська область, місто Ізюм, вулиця Соборна, 52). Також пропонують користуватися засобами підсистеми "Електронний суд".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кисневі концентратори для харківських лікарень: митниця пропустила тільки частину вантажу

Нагадаємо, 6 листопада коронавірус підтвердили у співробітника Дзержинського районного суду. За нашою інформацією, захворіла одна з суддів — засідання переносять. З початку карантину діагноз там підтвердили у п'ятьох чоловік. Четверо осіб одужали, один — на самоізоляції. Контактні отримали негативний результат тесту на коронавірус.

Як писав KHARKIV Today, 5 листопада, у співробітника Чугуївського міського суду підтвердили коронавірус. Там провели посилену дезінфекцію приміщень і перенесли кілька засідань.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.