Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

22 грудня, 2020 - 08:42

У зв'язку з похороном Кернеса в середу оголосять жалобу і перекриють центр

Розважальні заходи і спортивні змагання скасовують.

Паркування в центрі міста призупинять, автобуси і тролейбуси підуть в об'їзд.

У середу, 23 грудня, в Харкові проведуть жалобні заходи, пов'язані зі смертю Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Цей день в місті буде жалобним.

В день прощання з мером Харкова приспустять Державні Прапори і прапори міста на будівлях і спорудах органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій. Також скасують всі розважально-концертні заходи та спортивні змагання.

Оскільки 23 грудня пройдуть жалобні заходи з поховання Геннадія Кернеса, в центрі Харкова з 5:30 до 15:00 заборонять проїзд.

З 05:30 до 14:00 23 грудня буде заборонено проїзд транспорту по маршруту руху спецколонії, а саме: по площі Благовіщенській, спуску Соборному, вулиці Університетській (на ділянці від спуску Соборного до провулка Спартаківського), по провулку Спартаківський, площі Конституції (на ділянці від провулка Спартаківського до провулка Мечникова) і по вулиці Сумській (від провулка Мечникова до вулиці Свободи).

З 13:30 до 15:00 доведеться об'їжджати вулицю Сумську (на ділянці, обмеженій вулицями Скрипника і Данилевського), вулиці Ярослава Мудрого та Пушкінську (на ділянці від вулиці Гуданова до вулиці Омської).

З 05:30 до 08:00 буде заборонено паркування і стоянка транспорту на площі Благовіщенській і вулиці Різдвяній поблизу Благовіщенського собору.

Також вранці, з 05:30 до 08:00, автобуси, які курсують по площі Благовіщенській і вулиці Різдвяній навколо Благовіщенського собору, будуть об'їжджати закриту ділянку так:

№202е:  вул. Чоботарська - вул. Піскунівська - вул. Клочківська - узвіз Клочківській - пр. Незалежності - вул. Сумська і далі за маршрутом;

№238е:  вул. Полтавський шлях - пл. Сергіївська - пл. Павлівська - вул. Університетська - вул. Мечникова - пл. Конституції і далі за маршрутом;

№254е:  вул. Євгена Котляра - вул. Благовіщенська - вул. Дмитрівська - вул. Коцарська - вул. Євгена Котляра і далі за маршрутом;

№278е: вул. Євгена Котляра (Південний вокзал) - вул. Благовіщенська - вул. Дмитрівська - вул. Чоботарська - пров. Піскунівський - проїзд Рогатинський.

З 07:30 до 14:00 автобуси, що проходять по площі Благовіщенській, спуску Соборному, вулиці Університетській (від спуску Соборного до провулка Спартаківського), провулку Спартаківський, площі Конституції (від провулка Спартаківського до провулка Мечникова), вулиці Сумській (від провулка Мечникова до вулиці Свободи), курсуватимуть так:

№20е: вул. Університетська - узвіз Бурсацький - вул. Клочківська - узвіз Клочківській - пр. Незалежності - пр. Науки і далі за маршрутом;

№202е:  вул. Чоботарська - вул. Піскунівська - вул. Клочківська - узвіз Клочківській - пр. Незалежності - вул. Сумська і далі за маршрутом;

№119е:  вул. Короленка - вул. Вірменська - пл. Павлівська - пл. Сергіївська - вул. Клочківська - узвіз Клочківській - пр. Незалежності - пр. Науки і далі за маршрутом;

№217е:  вул. Університетська - узвіз Бурсацький - вул. Клочківська - узвіз Клочківській - пр. Незалежності - пр. Науки і далі за маршрутом.

Автобуси №65е, 202е, 278е, 289е, 296е призупинять рух на час проходження колони по вулиці Сумській, від вулиці Свободи до вулиці Ярослава Мудрого.

Крім того, з 06:30 до 08:00 тролейбуси не будуть ходити по вулиці Конєва (на ділянці від Полтавського шляху до вулиці Малої Гончарівської), по вулицях Малиновського і Благовіщенській, площі Благовіщенській, спуску Соборному і вулиці Коцарській.

Тролейбус №11 курсуватиме так: - розворотне коло "пр. Дзюби" - пр. Ново-Баварський - вул. Китаєнка - пр. Любові Малої - вул. Планова - вул. Семінарська - вул. Велика Гончарівська - розворотне коло "вул. Конєва".

З 06:00 до 13:30  тролейбуси не поїдуть по вулиці Сумській (на ділянці від проспекту Незалежності до площі Конституції).

Цього дня призупинять роботу майданчики для платного паркування на вулиці Скрипника (від вулиці Сумської до вулиці Чернишевської), вулиці Сумській і вулиці Римарській (в районі театру опери та балету), а також на вулиці Римарській, 30-34.

Зі схемами руху транспорту можна ознайомитися тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'яни продовжують писати петиції Геннадію Кернесу

Мер Харкова помер вночі 17 грудня. З середини вересня він лікувався в берлінській клініці "Шаріте", організм Геннадія Кернеса не зміг здолати ускладнення, викликані перенесеним коронавірусом.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.