Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У списку регіонів, де виявили коронавірус, більше немає Харківської області

Всього в Україні 47 підтверджених випадків, шість нових за минулу добу виявили в Києві.

Коронавірус виявили у жителів Чернівецької, Київської, Житомирської, Донецької, Львівської, Івано-Франковської, Дніпропетровської, Тернопільської областей та Києва. Харківську область зі списку прибрали.

Станом на 10:00 22 березня в Україні 47 підтверджених випадків недуги, від коронавірусу видужав один хворий, троє померли. Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я.

МОЗ прибрав зі списків регіонів, де виявили коронавірус, Харківську область. Ймовірно, це пов'язано з тим, що хвора коронавірусом дружина заступника голови Харківської облради Володимира Скоробагача Вікторія знаходиться в Києві. Незважаючи на те, що Вікторія Скоробагач живе в Харкові, із-за кордону вона повернулася до столиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як харків'яни живуть на карантині: пробіжки, нові пісні і час "побатонитися"

За минулу добу виявлено шість нових хворих у Києві. Раніше в столиці виявили три випадки коронавірусу. Найбільше хворих у Чернівецькій області — 25 осіб, ще у чотирьох чоловік виявили коронавірус в Київській області, по два випадки в Дніпропетровській, Житомирській та Івано-Франківській областях, по одному — в Донецькій, Львівській та Тернопільській областях.

За даними центра  Джона Хопкінса, який регулярно оновлює статистику зареєстрованих випадків коронавірусу в світі і по країнах, вранці 22 березня, зафіксовано 307 тисяч 297 випадків недуги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Карантин — час читати. Поради Юлії Ілюхи

Нагадаємо, 3 березня в Україні зафіксували перший випадок коронавірусу у чоловіка з Чернівців, він подорожував з дружиною по Італії. Чоловік видужав.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.