Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У МЗС кажуть, що літаки полетять нескоро, а директор "Борисполя" порадив забути про дешеві квитки

Фото: KHARKIV Today
Авіаподорожі по світу відновлять в кращому випадку наприкінці літа, вважає голова МЗС України Дмитро Кулеба.

ЄС все ще не радить громадянам планувати літні відпустки.

Глава МЗС України Дмитро Кулеба вважає, що при самому оптимістичному сценарії подорожувати по світу можна буде до кінця літа. Про це він сказав в ефірі програми "Сніданок з 1 + 1".

Відповідаючи на питання, коли українці повернуться до звичного життя і зможуть подорожувати за кордон, голова відомства заявив наступне: "Я не будую планів щодо подорожей ... Саме зараз час будувати плани, коли з'явилася можливість подумати, зважити всі фактори. Саме зараз треба будувати плани і стратегії. Але щодо подорожей, я думаю, якщо ми до кінця літа вийдемо на якусь стабілізацію, це було б при оптимістичному сценарії".

На думку Кулеби, життя на початку осені може нормалізуватися, хоча ЄС і не радить поки планувати літні відпустки, оскільки плани навряд чи вдасться реалізувати.

Оптимістичні прогнози чиновники обґрунтовують, покладаючись на появу вакцини. "Коронавірус не буде остаточно переможений, поки не буде ефективної вакцини", — сказав Кулеба.

У свою чергу, гендиректор аеропорту "Бориспіль" Павло Рябікін в інтерв'ю "Українській правді" заявив, що чекати дешевих авіаквитків після кризи не варто.

"Я не хочу "каркати", як кажуть в народі, але моє відчуття, що дуже сильний удар відбудеться по вартості перевезень. Ми якийсь час не побачимо дуже дешевих квитків. Напевно, споживач це відчує в першу чергу.
Авіакомпанії понесуть дуже великі збитки, їм знадобиться час, щоб реанімуватися і накопичити "жирок", оборотні кошти. У цей період вони не зможуть пропонувати колишню кількість дешевих квитків", — заявив Рябікін.

Кількість маршрутів, на думку Рябікіна, також зменшиться.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.