Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

10 лютого, 2021 - 18:31

У міськраді розповіли, хто і де повинен прибирати сніг в Харкові

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У міській раді підприємцям, які не будуть прибирати сніг біля своїх об'єктів, погрожують протоколами.

У мерії кажуть, що сніг практично не прибирають на парковках біля ринків, супермаркетів і торгових центрів.

У районах Харкова активізують роботу з підприємцями, які не прибирають сніг на закріплених за ними територіях, і будуть виносити відповідні протоколи на розгляд адміністративних комісій. Про це повідомляє пресслужба Харківської міської ради.

Так, в мерії кажуть, що згідно з правилами благоустрою, наводити порядок на закріпленій території повинен балансоутримувач об'єкта. Іншими словами, сніг біля своїх торгових точок повинні прибирати підприємці. Але, як виявилося, багато з них цих правил не дотримуються, а ті, хто прибирають сніг, часто роблять це неякісно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківські дорожники попереджають водіїв про небезпеку через негоду

"Бувають ситуації, що наші комунальники, здавалося б, почистили дорогу від снігу, а вона знову в снігу. А все тому, що деякі підприємці, прибираючи свою територію, викидають сніг на проїжджу частину. Такого бути не повинно, і районна влада повинна за цим стежити", — на засіданні виконавчого комітету міськради заявив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

Також в міськраді кажуть, що "сніг необхідно прибирати однаково якісно як в центральній частині міста, так і в спальних районах Харкова".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.