Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

26 жовтня, 2020 - 09:42

У командуванні Повітряних сил закликали дочекатися офіційного звіту з розслідування Ан-26

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Сергій Дроздов не став коментувати результати розслідування.

У Повітряних силах Збройних сил України заявили, що не хочуть вплинути на роботу комісій, які розслідують катастрофу.

Командувач Повітряних сил Збройних сил України Сергій Дроздов закликав дочекатися офіційного звіту з розслідування авіакатастрофи Ан-26 біля Чугуєва (Харківська область). Поєднання людського фактора і технічну несправність літака як одну з причин він допускає. Про це пише "РБК-Україна" з посиланням на Дроздова.

"Можливо (прим. — до трагедії призвело поєднання людського фактора, очевидно маються на увазі помилки екіпажу і організаторів польотів, і технічні несправності літака), але треба дочекатися остаточних офіційних заяв з розслідування, висновків відповідних експертиз. Це питання дуже чутливе, і важливо, щоб не було ніякого втручання в роботу комісій, спотворення фактів, в тому числі і інформаційного", — сказав Дроздов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Авіакатастрофа Ан-26 під Харковом: родичі загиблих готуються йти до суду

Він додав: Повітряні сили Збройних сил України зараз утримуються від коментарів, які могли б вплинути на роботу комісій, які розслідують авіакатастрофу, всю необхідну інформацію слідству передали.

Як писав KHARKIV Today, голова Державної комісії з розслідування катастрофи Ан-26 і віце-прем'єр-міністр Олег Уруський раніше заявив, що причини авіакатастрофи встановлені. Серед них — порушення в організації польотів, технічні несправності та людський фактор. Офіційний звіт з розслідування представлять 28 жовтня, на засіданні Кабінету міністрів України.

Нагадаємо, увечері 25 вересня військово-транспортний борт Ан-26Ш  упав, а потім загорівся недалеко від Чугуєва. На борту перебували 27 чоловік, вижити вдалося лише одному — В'ячеславу Золочевському. На місці загинули 25 людей, ще один — Віталий Вільховий помер у лікарні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.