Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові запалять світло на підтримку культурної індустрії

Харків приєднався до акції "Стоп культурний карантин", на трьох локаціях включать спрямовані в небо промені світла. Так організатори хочуть привернути увагу до того, що культурній сфері теж потрібно виходити з карантину.

Харків приєднався до акції "Стоп культурний карантин", на трьох локаціях включать спрямовані в небо промені світла. Так організатори хочуть привернути увагу до того, що культурній сфері теж потрібно виходити з карантину.

З 11 травня в Харкові дозволили відвідувати парки, сквери, перукарні і літні майданчики кафе при дотриманні суворих санітарних вимог.

Однак культурній сфері не дозволили працювати, щоб нагадати про себе, її діячі запалять світло в парку Горького, парковій зоні арт-заводу "Механіка" і між двома фонтанами біля ХНАТОБу. Про це KHARKIV Today розповів власник компанії "Інтернет-квиток" Максим Максименко.

"У нас є спільнота організаторів, квиткових операторів, всіх, хто пов'язаний з шоу-бізнесом —продюсери, артисти, майданчики, прокатні компанії, світло, звук і так далі. Ми пропонували кілька різних варіантів, яким чином при ослабленні карантинних заходів можна повернути нашу сферу в робочий стан. Зобов'язати маски, безумовно кожному глядачеві, заповнювати, можливо, не всі місця. Якимось чином, хоч якось реанімувати нашу сферу. Ми зверталися до депутатів Верховної Ради, до Міністерства культури і протягом декількох тижнів чекаємо хоч якогось результату, поки ніяких реакцій, дій не має. Ми так хочемо привернути до себе увагу громадськості, влади, тихо, без транспарантів, просто спрямувавши світло до неба", — пояснив Максим Максименко.

За словами власника компанії "Інтернет-квиток", діячі культурної сфери по всій країні зазнали сотні мільйонів збитків і хочуть знати, коли зможуть знову почати роботу.

"Складно прогнозувати, в принципі, нам. Ми ж не знаємо достатньої інформації, крім того, скільки заражених щодня. Не нам це треба вирішувати, а владі, по суті справи. Ви вже повідомте нам, будь ласка, це буде через тиждень-два, через місяць-три, восени, коли завгодно, але ми повинні якось розуміти. Зокрема, я є організатором багатьох концертів і мені їх потрібно переносити, а я не розумію на коли мені їх переносити", — підкреслив Максим Максименко.

Він уточнив, у ХНАТОБі в небо будуть спрямовані близько 100 точок світла, також заплановано запуск зенітних гармат.

Акція запланована на 22:00 12 травня. Крім Харкова, світло спрямують у небо у Львові, Одесі, Хмельницькому, Вінниці, Черкасах, Чернігові, Ужгороді, Тернополі, Києві.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.