Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові розшукують 10 порушників режиму самоізоляції

Фото: Багнет
Фото: Багнет
Вчора ввечері розшукували 10 осіб, частину із них знайшли. У Харківському лабцентрі кажуть: цифра може змінюватися протягом дня.

10 чоловік недавно повернулися в Харківську область із-за кордону і порушили режим самоізоляції. Частину із них знайшли. 

За інформацією головного санлікаря Харківської області Любові Махоти, 25 березня в Харківській області розшукували 10 осіб, які не дотримуються режиму самоізоляції.

"Є багато несвідомих громадян. Із 211 людей, які підлягають оформленню інформаційних угод, 10 людей зараз знаходяться в розшуку. Ми співпрацюємо із Національною поліцією. За нашою інформацією вони допомагають нам розшукувати громадян, які повинні знаходитися на самоізоляції. Однак є випадки, коли вказують неіснуючі телефонні номери, є випадки, коли було вказано адресу, а квартира продана 5 років тому. Де знаходиться і фактично проживає ця людина, яка повинна бути  на самоізоляції, ми не знаємо ", — пояснила Махота.

Вона уточнила, що за це передбачена кримінальна відповідальність у вигляді штрафу від 17 до 34 тисяч гривень.

За даними завідуючої відділенням особливо небезпечних інфекцій Харківського лабцентра Ганни Сухорукової, 26 березня частину із 10 розшукуваних знайшли.

"Частина людей вже знайдена, зараз буде хтось інший до кінця дня, якого ми не знайшли за вказаним місцем проживання. Вони не втекли, це люди, які відсутні за місцем, вказаним у листі обліку на самоізоляцію. Цифри змінюються — одних людей знайшли вже , інші додадуться до кінця дня ", — розповіла KHARKIV Today Сухорукова.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.