Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

27 січня, 2021 - 11:26

У Харкові обладнають тимчасові пункти вакцинації в 34 медустановах

Фото: Экономическая правда
У Харківській міськраді повідомили про розробку дорожньої карти вакцинації від коронавірусу.

Першочергово обіцяють вакцинувати медпрацівників, працівників соціальної сфери та пенсіонерів.

У Харкові розгорнуто тимчасові пункти вакцинації в 34 медустановах амбулаторної мережі, дорожня карта розроблена, очікують саму вакцину. Про це повідомили в Харківській міській раді з посиланням на заступника директора департаменту охорони здоров'я Тетяну Бакалову.

"Поки ми не знаємо, яка надійде вакцина, але є час підготувати медустанови і людей, яким в першу чергу будуть проводити вакцинацію. Це медпрацівники, працівники соціальної сфери, люди похилого віку. Вакцину закуплять за державні кошти", — сказала Бакалова.

Відзначимо, сьогодні пацієнтів з коронавірусом приймають п'ять лікувальних установ Харкова — лікарні №13, 17, 18, 25 і пологовий будинок №2. У них є 840 ліжок, всі забезпечені подачею кисню (168 — з централізованою подачею кисню, 672 — кисневими концентраторами).

Як писав KHARKIV Today, під час першої хвилі вакцинації в Харківській області зроблять щеплення від коронавірусу 10-15 тисячам жителів. У департаменті охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації заявляли, що вакцинувати першочергово будуть медпрацівників опорних лікарень, поліцейських і військовослужбовців.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.