Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

24 Серпень, 2020 - 12:36

У Харкові на честь Дня Незалежності чиновники принесли квіти до пам'ятника і подивилися гопак

Фото: ХОГА
Керівники міста і області закликали харків'ян носити маски

Чиновники з облради, облдержадміністрації та міськради поклали квіти до пам'ятника Незалежності на майдані Конституції.

ХОДА представляв її голова Олексій Кучер, керівник облради Сергій Чернов також взяв участь у святі, а ось Харківський міський голова Геннадій Кернес не прийшов, делегувавши замість себе заступницю з питань охорони здоров'я та соціальної сфери Світлану Горбунову-Рубан.

"У нас уже виросло ціле покоління людей, які є громадянами України. І я хочу побажати, щоб вони досягли в житті всього, що запланували, і всі вимоги, які перед собою поставили, вони виконали, а держава щоб створило для цього всі умови", — сказала чиновниця.

Олексій Кучер у своєму привітанні не забув згадати коронавірус і закликав усіх носити маски, особливо в громадському транспорті.

"Ми дали відповідні вказівки нашим правоохоронцям, які повинні відслідковувати дотримання карантинних заходів. Але це складно, так як необхідно визнати, що для людей, на жаль, зараз карантину не існує. Тому я ще раз звертаюся до людей: давайте зрозуміємо, що від нас багато що залежить", —- сказав глава ХОДА.

Чиновники, а також духовенство, військові, депутати облради, представники дипломатичного корпусу, громадських організацій та ветерани поклали квіти до пам'ятника. На площі виступили Великий Слобожанський ансамбль пісні і танцю та ансамбль народного танцю "Буревісник".

Нагадаємо, 24 серпня 1991 року Верховна Рада УРСР прийняла Акт проголошення незалежності України, який 1 грудня 1991 року підтвердив народ на всеукраїнському референдумі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.