Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській облраді показали Кернеса (фото)

Кирилл Кернес — справа. Фото: Instagram / Геннадий Кернес
Депутати восьмого скликання Харківської облради вперше зберуться на сесію.

Мандат депутата Харківської облради отримав старший син Геннадія Кернеса — Кирило Кернес.

1 грудня відбудеться перша сесія Харківської облради восьмого скликання. Фото всіх новообраних депутатів вже виклали на сайті. Біографій поки немає.

Знімок Кирила Кернеса, обраного від "Блоку Кернеса" також опублікували. У 2013 році Геннадій Кернес публікував фото з сім'єю, на ньому у Кирила Кернеса руді кучері і легка неголеність. Зараз він змінив імідж і відростив бороду.

 

Кирилл Кернес. Фото: Харьковский облсовет 
Кирило Кернес. Фото: Харківська облрада

38-річний Кирило Кернес очолював список "Блоку Кернеса" на місцевих виборах до Харківської обласної ради. Він не публічна особа і таке рішення здивувало навіть журналістів — всі думали, що мова йде про балотування Геннадія Кернеса.

Кирило Кернес працює першим заступником директора КП "Харківське міське бюро технічної інвентаризації" і за минулий рік отримав майже 87 924 гривень зарплати.

Перед сесією новообраних депутатів попросили ознайомитися з текстом Конституції, Європейської хартії місцевого самоврядування, декількома законами, регламентом ради минулого скликання, переліком постійних комісій минулого скликання, декількома положеннями та списком посадових осіб виконавчого апарату облради і їх службовими телефонами.

Депутатів минулого, сьомого скликання, попросили подати декларації про доходи протягом 20 робочих днів після складення повноважень.

Нагадаємо, 9 грудня на сесії Харківської міськради був присутній російський олігарх Павло Фукс, він розповів останні новини з клініки "Шаріте". За його словами, стан Кернеса середньої тяжкості, він повернеться 30 грудня і відразу хоче приступити до роботи.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.