Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

10 січня, 2021 - 11:31

У Харківській області знову перекрили трасу через тарифи на газ і його доставку

Місцеві жителі кажуть, що не блокують трасу, а привертають до себе увагу.

Сімферопольську трасу М-18 перекрили в районі поста ДАІ в Пісочині. Заторів на дорозі поки немає.

З ранку, 10 січня, жителі Високого, Покотилівки, Пісочина, Південного і Мерефи (Харківська ОТГ) — всього майже 50 осіб — перекрили Сімферопольську трасу. Вони ходять з транспарантами по пішохідному переходу. Біля поста ДАІ за порядком стежать співробітники поліції. Час від часу учасники протесту пропускають автомобілі, щоб не утворювалися затори.

Причина протесту — нові тарифи на газ і його доставку, які почали діяти з 1 січня 2021 року.

"Це планове знищення населення України! Це економічний зашморг. Я житель селища Високий. Раніше до всіх лікарів черги були, а зараз нікого. Медицина стала недоступною!" — кричить місцевий житель.

Представники місцевої влади на місце протесту не вийшли, присутні депутати місцевих рад. Люди вимагають відкликати постанову про підвищення тарифів на транспортування газу і дозволити громадам самим вирішувати питання тарифів.

За словами протестувальників, доставка газу подорожчала в три рази.

"Шановні депутати, потурбуйтеся про своїх виборців, пора для них робити добрі справи. Ціна газу і доставка його добивають нас і ваші сім'ї теж. Ми вас обрали в надії, що ви будете дбати про народ, ми чекаємо справедливого рішення цього питання від вас усіх", — говорить Надія Проскурня.

1

За словами організаторів, ця акція протесту планувалася кілька днів. Мети повністю зупинити рух транспорту немає, є бажання привернути увагу. Людей закликали виходити на протест в соцмережах. Як довго триватиме пікет, поки не відомо.

Люди оформили звернення до депутатів Верховної Ради. Кажуть, це поки чернетка і просять підписувати його.

"Колективне звернення до Верховної Ради. У зв'язку з резонансом висловлюємо своє невдоволення тарифами, вимагаємо терміново переглянути тариф на транспортування газу", — зачитали на місці організатори.

Як писав KHARKIV Today, 7 січня вже перекривали трасу в Харківській області в районі Валок. Протест тривав більше години. Вимоги були ті ж: знизити ціну на доставку газу. Раніше аналогічні акції пройшли в Лубнах, на Буковелі та в інших регіонах.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.