Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківській бібліотеці Короленка підтвердили коронавірус у співробітниці одного з відділів

Відділ, в якому працювала жінка, закрили на карантин, а всіх контактних осіб відправили на самоізоляцію.

Бібліотека продовжує працювати в штатному режимі.

У Харківській державній науковій бібліотеці імені Короленка у однієї із співробітниць виявили коронавірус. Про це KHARKIV Today повідомила директор бібліотеки Валентина Ракитянська.

"Захворіла співробітниця відділу іноземної літератури. Вона погано почувалася і здала тест на коронавірус, який показав позитивний результат. Зараз співробітниця на самоізоляції. Також на самоізоляції шість чоловік, які з нею працювали і контактували. Відділ закрили на карантин. Там провели дезінфекцію. Бібліотека продовжує працювати в штатному режимі", — пояснила Валентина Ракитянська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  У Харкові підтвердили коронавірус у кореспондентки одного з телеканалів

У бібліотеці проводяться всі протиепідемічні заходи, зокрема кілька разів на день робиться вологе прибирання, співробітникам і відвідувачам проводять температурний скринінг, є санітайзери. За словами керівника бібліотеки, ці заходи проводилися з початку відкриття після карантину.

На сторінці бібліотеки в соцмережах з'явилася інформація про скасування раніше запланованих заходів. Так, арт-терапевтичне заняття "Зустріч з внутрішньою дитиною", яке мало відбутися 22 серпня, скасували.

Раніше KHARKIV Today писав, що станом на сьогодні, 19 серпня, в Харківській області виявили 6607 випадків коронавірусу. 247 з них — за останню добу. Всього після ускладнень від коронавірусу померли 166 жителів Харківської області. Одужали — 2733 пацієнти, все ще хворіють — 3708.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.