Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Кернеса шукають соратників

горсовет
За попередніми даними, більше третини нового депутатського корпусу міської ради — люди Геннадія Кернеса.

Цікаво, які політсили подружаться з Кернесом.

Офіційних результатів місцевих виборів-2020 у Харкові і Харківській області ще немає, але це не заважає деяким партіям, наприклад, "Блоку Кернеса" шукати соратників-партнерів в облраді та міськраді.

"Ми очікували на перемогу в першому турі (вибори мера — ред.). За екзит-полом і по всіх протоколах, які здані до нас у штаб, а це протоколи з мокрими печатками, ми набираємо до Харківської міської ради близько 37%, а до Харківської обласної ради — близько 35%", — розповів перший заступник мера і другий номер "Блоку Кернеса" до міської ради Ігор Терехов в ефірі програми "Харьковские известия".

Так, за попередніми підрахунками, до міської ради Харкова проходити шість політичних сил, у Кернеса вже шукають там соратників.

"Я не приховую, що ми ведемо консультації практично з усіма політичними силами, з усіма політичними партіями, які пройшли до Харківської міської ради. У нас намічений шлях, намічений вектор розвитку, ми запропонували свою стратегію на широке обговорення нашим політичним партіям, які зайшли до міської ради, зараз зайшли до обласної ради, і ми готові до діалогу ... ", — розповів Терехов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖУ Харкові Кернеса чекають на сесію міської ради

Заступник Кернеса пояснив, що "за конструктивний діалог" і партія готова співпрацювати з тими, хто буде не тільки критикувати, але і щось пропонувати.

"Не можна бути весь час в опозиції. Не можна говорити це не так. Це не так, це не так, при цьому не пропонуючи абсолютно нічого іншого. Тому у нас є сьогодні чітка стратегія, чіткий план дій, за якими ми будемо рухатися, і я впевнений, що серед політичних партій, які зайшли до Харківської міської ради, ми знайдемо соратників і будемо разом виконувати нашу стратегію ", — сказав Терехов.

Раніше KHARKIV Today писав, що за даними екзитполу, результати якого оприлюднили практично відразу після закриття виборчих дільниць, до міськради проходять політичні партії "Блок Кернеса — Успішній Харків", "Опозіційна платформа — За життя", "Слуга народу", "Європейська солідарність", "Партія Шарія" і "Блок Світлічної "Разом ".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.