Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У "чорного" лісоруба Сиси заарештували $ 10 000 і передали справу про хабар до суду

Обвинувальний акт переданий до Антикорупційного суду.

Віктора Сису, про "подвиги" якого багато чув Президент України Володимир Зеленський, судитимуть в Києві. Крім того, Вищий антикорупційний суд наклав арешт на його активи.

Досудове розслідування за звинуваченням екс-директора "Гутянського лісгоспу" Віктора Сиси в дачі хабара детективу НАБУ завершено, обвинувальний акт переданий до Антикорупційного суду. Про це повідомили в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Нагадаємо, Сису звинувачують в дачі хабара детективу НАБУ за закриття кримінального провадження. Екс-директор лісгоспу пропонував 100 000 доларів, щоб в НАБУ закрили справу про незаконний продаж лісу. В кінці жовтня 2019 року він був затриманий на місці злочину, гроші лежали в джипі Сиси. У листопаді екс-керівник лісгоспу вийшов під заставу, він повинен не залишати межі Харківської області.

Сисі оголошено підозру за частиною 3 статті 369 Кримінального кодексу України.

Крім того, 16 червня слідчий суддя ВАКС наклав арешт на активи Сиси — 92 900 гривень та 5 700 доларів.

Як писав KHARKIV Today, екс-директора Гутянського лісгоспу також підозрюють у службовій недбалості, в результаті якої держава зазнала збитків на суму 4,2 мільйона гривень. Слідчі встановили, що Сиса не забезпечив належне зберігання майна лісгоспу: у Володимирському лісництві (Краснокутський район), яке входить до складу Гутянського лісгоспу. Зокрема, мова йде про те, що невідомі з жовтня по листопад 2019 року незаконно вирубували і вивезли 206 дубів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.