Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

27 січня, 2021 - 22:35

У четвер без опалення в Харкові залишаться житлові будинки, школи і лікарні

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
У холоді буде частина трьох районів міста, деякі споживачі залишаться без гарячої води.

Відключення пов'язане з проведенням ремонтних робіт.

У четвер, 28 січня, в частині Московського, Немишлянського і Індустріального районів Харкова відключать тепло. Проводитимуть ремонтні роботи. Про це повідомили в КП "Харківські теплові мережі".

З 08:00 до 20:00 в Немишлянському районі залишаться без опалення 218 житлових будинків, чотири школи, п'ять дитячих комбінатів, три лікувальні установи, три відомства. Без гарячого водопостачання залишаться 175 житлових будинків, чотири школи, п'ять дитячих комбінатів, три лікувальні установи і три відомства, обмежених Московським проспектом, вулицями Харківських Дивізій, Рибалка, Ощепкова, Танкопія, бульваром Богдана Хмельницького, вулицями Пожарського і Багратіона. Причина — на вулиці Рибалка, 32, 45 йтиме ремонт ділянки тепломагістралі ТМ-95, 96.

З 08:00 до 20:00 в Індустріальному районі відключать опалення і гаряче водопостачання в 34 житлових будинках, в одному дитячому комбінаті, обмежених вулицею Северина Потоцького, проспектом Олександрівським. Причина — на вулиці Рибалка, 32, 45 ремонтуватимуть ділянку тепломагістралі ТМ-95, 96.

З 10:00 до 22:00 в Московському районі не буде тепла в чотирьох житлових будинках, одному відомстві і гарячого водопостачання — в двох житлових будинках, обмежених вулицями Бучми і Гвардійців Широнінців. Причина — на перехресті вулиць Бучми і Гвардійців Широнінців йтиме ремонт відгалуження від тепломагістралі ТМ-51.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителі Харківської області зможуть отримати компенсацію за електроопалення

Нагадаємо, Павлове Поле опалює аварійна котельня. Харків'яни, які там живуть, потерпали від холоду. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.