Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Троє спецназівців з Харківської області підуть під суд за побиття на полі

Фото: Харьковская областная прокуратура
Через півроку поліцейські отримали підозру.

У вересні поліцейські побили фермерів, у яких не виявилося з собою документів на землю і транспорт.

Трьом поліцейським вручили підозру у побитті селян в Сахновщинському районі. Про це повідомили в пресслужбі Харківської обласної прокуратури.

Слідчі встановили, що троє співробітників полку поліції особливого призначення Головного управління Нацполіціі в Харківській області патрулювали на службовому автомобілі 9 вересня 2020 року Сахновщинський район.

У районі села Дар-Надежда вони побачили комбайн і трактор з причепом. Поруч були чоловіки, які ремонтували комбайн. Як відзначили в прокуратурі, поліцейські необґрунтовано вимагали у фермерів документи про право власності на землю і транспорт. Однак у чоловіків документів з собою не виявилося.

"На зазначену вимогу чоловіки повідомили, що документи знаходяться за місцем проживання останніх, і їх на вимогу співробітників поліції привезе батько", — пояснили в прокуратурі.

Після цього фермери продовжили ремонтувати комбайн, а співробітники поліції почали бити їх руками і ногами по тулубу, потім наділи кайданки.

Через п'ять місяців поліцейським вручили підозру за ч. 2 ст. 365 (перевищення службових повноважень) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від трьох до восьми років ув'язнення з позбавленням права обіймати аналогічні посади до трьох років.

Як писав KHARKIV Today, харківський поліцейський побив підприємця. Після винесення вироку він продовжив служити в поліції.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.