Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

20 січня, 2021 - 10:28

Терехов хоче брати участь в перевірці справжності підпису Кернеса

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Поліцейські перевіряють справжність електронного підпису Геннадія Кернеса, який завіряв документ з його побажанням про кандидатуру секретаря міськради.

Ігор Терехов запевняє, що підпис Кернеса  справжній і чекає вибачень від ініціаторів розслідування.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов не проти проведення поліцейськими перевірки справжності підпису Харківського міського голови Геннадія Кернеса, який представили на першій сесії міськради нового скликання. Про це повідомили в Харківській міськраді.

"Я хочу приєднатися до тих, хто цю перевірку просить. Ми абсолютно нормально до цього ставимося. Все абсолютно зроблено за законом, все абсолютно легітимно. Хто, як не я, перший зацікавлений в тому, щоб ця перевірка пройшла, щоб компетентні органи зробили висновки . І я абсолютно впевнений, що коли закінчиться ця перевірка, ті люди, які її ініціювали, повинні будуть перед усіма вибачитися і сказати про те, що вони були неправі", — сказав Терехов.

Як писав KHARKIV Today, 9 грудня пройшла перша сесія Харківської міської ради нового скликання, на ній визнали мером Геннадія Кернеса без його особистої присутності. Голова Харківської міської виборчої комісії заявила, що Кернес надіслав електронного листа, де запропонував кандидатуру секретаря міськради. Ім'я кандидата озвучив головуючий Олександр Новак — це Ігор Терехов. В результаті Терехова і обрали секретарем міськради.

22 грудня, напередодні похорону мера Харкова, депутат Харківської міськради Аліна Мустафаєва спрямувала депутатське звернення керівнику Харківської обласної прокуратури Олександру Фільчакову. Вона зажадала перевірити справжність підпису Кернеса на документах, які представили на першій сесії міськради нового скликання

Відповідь Мустафаєва отримала 11 січня. Прокуратура призначила розслідування, кримінальне провадження відкрили за ч. 3 ст. 358 (підробка документів) Кримінального кодексу України.

У Харківській міськраді назвали  ініціативу Мустафаєвої спробою дискредитувати міську владу Харкова.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.