Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Слідство вперше заговорило про людський фактор під час аварії Ан-26

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Про це заявив віце-прем'єр-міністр Олег Уруський. 

29 вересня Олег Уруський знаходився в Харківській області, де заслухав інформацію про розслідування катастрофи АН-26.

Слідство розглядає кілька версій авіакатастрофи Ан-26, як одну з них вперше назвали людський фактор. Про це заявив віце-прем'єр-міністр і керівник Державної комісії з розслідування катастрофи Ан-26 Олег Уруський.

"Тим не менш, стає зрозумілим, що на технічні несправності, які мали місце, наклався людський фактор в різних його проявах", — зазначив Уруський.

Він також розповів про результати роботи комісії. На сьогодні по катастрофі Ан-26 призначено судово-медичні експертизи, виїмка документів про організацію та проведення польотів, допитано 40 свідків катастрофи, взяті зразки у родичів загиблих для ДНК-тесту, зараз збирають фюзеляж літака, продовжують розшифровувати "чорні ящики".

Аналізи ДНК очікують не раніше ніж через два тижні, самописці завершать розшифровувати на цьому тижні.

Крім того, Уруський провідав єдиного вцілілого в авіакатастрофі — В'ячеслава Золочевського. За його словами, курсант знаходиться в стабільному стані і швидко йде на поправку.

Нагадаємо, увечері 25 вересня військово-транспортний борт АН-26Ш впав, а потім загорівся недалеко від Чугуєва. На борту перебували 27 осіб, вижити вдалося лише одному. На місці загинули 25 людей, ще один — Віталій Вільховий — помер в лікарні. Ідентифікувати тіла не вдалося. 28 вересня розпочалися експертизи ДНК.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.