Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Син Кернеса відреагував на заяву голови екоінспекції

Керівник фракції політичної партії "Блок Кернеса — Успішний Харків" в Харківській облраді відреагував на заяву керівника екоінспекції.

Кирило Кернес просить звернути увагу на звалища в Харківській області і внести питання протидії несанкціонованим звалищам окремим пунктом Комплексної програми охорони навколишнього середовища.

Син п'ятого харківського міського голови, керівник фракції політичної партії "Блок Кернеса — Успішний Харків" в Харківській обласній раді Кирило Кернес відреагував на заяву голови Державної екологічної інспекції про першість Харківської області за кількістю несанкціонованих звалищ.

"Вважаю, що питання протидії несанкціонованим звалищам повинне стати окремим пунктом Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища Харківської області на 2021-2027 роки та заходів до неї", — зазначив Кирило Кернес.

Син Кернеса нагадав, що за підрахунками Держекоінспекції, в 2020 році виписали за порушення в сфері поводження з відходами 100 мільйонів гривень штрафів. Однак, на його думку, розмір реальної шкоди від несанкціонованих звалищ набагато більший.

"Особливо мене обурює той факт, що майже кожне п'яте несанкціоноване звалище України знаходиться саме в Харківській області", — підкреслив Кернес.

На його думку, Харківська облрада не повинна стояти осторонь, поки звалища "пожирають українські чорноземи, отруюють повітря і воду".

Як писав KHARKIV Today, голова Держекоінспекції України Андрій Мальований повідомив, що в 2020 році виявили 2144 несанкціонованих звалищ в Україні. Найбільша кількість таких звалищ — в Харківській області — 451. На другому місці знаходиться Херсонська область — 220 звалищ.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.