Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

18 грудня, 2020 - 10:18

Січневий локдаун: жителям Харківської області рекомендують піти на "дистанційку"

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Локдаун триватиме з 8 по 25 січня. В цей час деяких співробітників відправлять на віддалену роботу, деякі працюватимуть за гнучким графіком.

Графік роботи буде враховувати територіальне розташування підприємств, галузеву приналежність і специфіку виконання робіт або надання послуг. Комусь доведеться раніше приходити і йти, комусь — пізніше.

Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Харківській області порекомендувала районним державним адміністраціям розробити графік роботи підприємств, установ і організацій з різним часом початку або закінчення їх роботи на період локдауна. Ще один варіант — відправити співробітників на дистанційну роботу. Про це повідомили в Харківській обласній державній адміністрації.

"Гнучкий режим робочого часу обмежить скупчення громадян в транспорті та на шляхах прямування на роботу (з роботи). За технічної можливості рекомендується перевести роботу співробітників в режимі реального часу через Інтернет", — пояснили в ХОДА.

Крім того, органи місцевого самоврядування розроблять маршрути руху громадського транспорту з урахуванням змінених графіків роботи підприємств та організацій.

Як писав KHARKIV Today, Кабінет міністрів України  9 грудня ухвалив рішення про введення локдауна с 8 по 25 січня. У цей період заборонено буде відвідувати школи і виші, працювати кафе і ресторанам, торговим центрам, транспорт зупиняти не будуть. Крім того, з 19 грудня почнуть діяти  додаткові карантинні обмеження.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.